Votul publicului

Concurs 2012

 

http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/107

ALGHAFRI IASMINA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_____________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/244
APETRII IONELA – Liceul de Artă "Victor Brauner", Piatra Neamţ
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/130
APOSTOL ŞTEFANIA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/131
BADEA ANDRA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/132
BAKO HELEN – Liceul de Artă TG. MUREȘ
_____________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/133
BĂLĂNUCA CARMEN – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/134
BALTAG OANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/135
BODIU LOREDANA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/136
BORGOVAN REMUS – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/137
BOTEZAN MIRUNA-ANDRA-IOANA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/138
BUDESCAN ALEXANDRA MARIA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/139
BUTEA ANA MARIA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/140
BUTURĂ ELENA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/141
CĂLIN ADELINA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/142
CALIN CEZARA ROXANA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/143
CĂLIN CRISTINA ANDREEA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/144
CÂMPEANU AMALIA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/145
CHELEŞ  VALENTINA ELENA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/146
CHIRCUŞ BOGDAN – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/147
CIOCAN LUCIAN – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/153
CONSTANTINESCU ANDREI SORIN – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
______________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/154
COŞERARU ROBERTA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/152
COVACI CRISTINA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/155
CRISTEA DIANA ANDREEA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/157
CSZMADIA ALICE – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/158
CURTE MIHAELA – ALEXANDRA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/159
DELEA ANDREEA ELEONORA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/160
DINICĂ NICOLESCU ANDREI – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN 
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/161
DIUGAN GLORIA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/163
DOBRILĂ MIHAI – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/164
DOROFTEI ŞERBAN EUGEN – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/165
DRĂGHICI IONELA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/166
DUMA ALEXANDRA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/167
DUMITRESCU ALEXANDRA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/168
DUŢĂ ROBERT SEBASTIAN – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/169
EFTIMIE ANDREI - Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/170
FILIP ELENA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/171
FLOREA NICOLETA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/172
FRÂNCULESCU ADELINA VASILICA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/173
GANEA LAVINIA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/174
GEANUGU MARIUS IONUŢ – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/175
GROSU MARIA BEATRICE – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/176
HOREZ IOANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/177
ION ALINA NICOLETA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/178
ION ALINA TATIANA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/179
IRIMIA FLORENTINA-ALINA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/180
ISIP DENISA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/181
JUGĂNARU ELENA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/182
JURAJ SUROVIAK – Liceul de Artă Bratislava, SLOVACIA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/156
KRISTINA HALUSTOKOVA BRATISLAVA – Liceul de Artă  Bratislava, SLOVACIA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/183
KRKLJUS ANA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/184
LANTOS  SIMONA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/185
LAZĂR BIANCA LARISA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
______________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/186
LINU LUANA GEORGETA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/187
LOZINCĂ BIANCA ANDREEA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/189
LUCIA MIADOKOVA – Liceul de Artă  Bratislava, SLOVACIA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/188
LUCHIAN MIHAI ALEXANDRU – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/190
MĂIEREAN BIANCA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/191
MAIUGA ELIANA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/192
MELANEE RAVAN DANES – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/193
MELANEE RAVAN DANES – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/194
MICAN ALIN – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/195
MILCU DENISA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/196
MITITELU AMALIA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/197
MOCANU SIMONA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/198
MOLDOVAN ALIN – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/199
MUNTEANU NICOLETA CARMEN – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/200
MUŞAT ANDREEA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/201
ONIŢĂ RUXANDRA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/202
ONOFREI SIMINA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/203
PĂDUROIU ILINCA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/204
PANAIT LIDIA ELENA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/205
PANCRAT MIHAELA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/206
PARASCHIV RADU – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/207
PÂRLEA ALEXANDRU – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/208
PĂUNESCU DIANA GIULIA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/209
PIPELEA ILINCA RUXANDRA - Liceul de Artă ,, Victor Brauner", PIATRA NEAMȚ
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/210
RADU VLADUŢ – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/211
RANCIU CĂTĂLINA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/212
REBUS BIANCA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/213
ROBU OANA – DENISA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/215
ROMAN MANUELA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/216
ROŞOGA  GEORGE DAN – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/217
RUSU IOANA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/218
SARIDACHE ADRIAN – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/219
SCĂUNAŞU BIANCA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/220
SCURTU RAREŞ – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/221
ŞERBU ANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/222
SERGHEI IOANA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/223
SOARE RUXANDRA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/246
STAN CLAUDIU – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/225
STAN LIGIA ELENA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/226
STANCIU ANE MARY – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN 
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/247
STĂNICĂ MARIUS – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/248
TĂNASE HORIA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/250
TĂTARU REBECA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/251
TESCOVEANU ALEXANDRU – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/252
TRIFAN LIVIU – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/253
TUDOR MIHAELA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, Drobeta Turnu Severin  
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/254
TUDORACHE ALINA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/255
TUDORACHE ANDRADA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/256
TUDOSE IOANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/257
TUDOSE IONUŢ – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/258
VANDICI MEDEEA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/259
VASILATOS MIHAI – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/260
VIZIREANU MARIA MAGDALENA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/261
VLAD CLAUDIU-CRISTIAN – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/262
ZĂGREAN  DANUŢĂ – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/263
ZAHARIA GEANINA MARIA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA

_________________________________________________________________

Concurs 2012

http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/107

ALGHAFRI IASMINA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_____________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/244
APETRII IONELA – Liceul de Artă "Victor Brauner", Piatra Neamţ
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/130
APOSTOL ŞTEFANIA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/131
BADEA ANDRA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/132
BAKO HELEN – Liceul de Artă TG. MUREȘ
_____________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/133
BĂLĂNUCA CARMEN – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/134
BALTAG OANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/135
BODIU LOREDANA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/136
BORGOVAN REMUS – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/137
BOTEZAN MIRUNA-ANDRA-IOANA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/138
BUDESCAN ALEXANDRA MARIA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/139
BUTEA ANA MARIA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/140
BUTURĂ ELENA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/141
CĂLIN ADELINA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/142
CALIN CEZARA ROXANA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/143
CĂLIN CRISTINA ANDREEA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/144
CÂMPEANU AMALIA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/145
CHELEŞ  VALENTINA ELENA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/146
CHIRCUŞ BOGDAN – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/147
CIOCAN LUCIAN – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/153
CONSTANTINESCU ANDREI SORIN – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
______________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/154
COŞERARU ROBERTA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/152
COVACI CRISTINA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/155
CRISTEA DIANA ANDREEA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/157
CSZMADIA ALICE – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/158
CURTE MIHAELA – ALEXANDRA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/159
DELEA ANDREEA ELEONORA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/160
DINICĂ NICOLESCU ANDREI – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN 
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/161
DIUGAN GLORIA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/163
DOBRILĂ MIHAI – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/164
DOROFTEI ŞERBAN EUGEN – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/165
DRĂGHICI IONELA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/166
DUMA ALEXANDRA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/167
DUMITRESCU ALEXANDRA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/168
DUŢĂ ROBERT SEBASTIAN – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/169
EFTIMIE ANDREI - Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/170
FILIP ELENA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/171
FLOREA NICOLETA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/172
FRÂNCULESCU ADELINA VASILICA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/173
GANEA LAVINIA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/174
GEANUGU MARIUS IONUŢ – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/175
GROSU MARIA BEATRICE – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/176
HOREZ IOANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/177
ION ALINA NICOLETA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/178
ION ALINA TATIANA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/179
IRIMIA FLORENTINA-ALINA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/180
ISIP DENISA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/181
JUGĂNARU ELENA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/182
JURAJ SUROVIAK – Liceul de Artă Bratislava, SLOVACIA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/156
KRISTINA HALUSTOKOVA BRATISLAVA – Liceul de Artă  Bratislava, SLOVACIA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/183
KRKLJUS ANA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/184
LANTOS  SIMONA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/185
LAZĂR BIANCA LARISA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
______________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/186
LINU LUANA GEORGETA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/187
LOZINCĂ BIANCA ANDREEA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/189
LUCIA MIADOKOVA – Liceul de Artă  Bratislava, SLOVACIA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/188
LUCHIAN MIHAI ALEXANDRU – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/190
MĂIEREAN BIANCA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/191
MAIUGA ELIANA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/192
MELANEE RAVAN DANES – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/193
MELANEE RAVAN DANES – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/194
MICAN ALIN – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/195
MILCU DENISA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/196
MITITELU AMALIA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/197
MOCANU SIMONA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/198
MOLDOVAN ALIN – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/199
MUNTEANU NICOLETA CARMEN – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/200
MUŞAT ANDREEA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/201
ONIŢĂ RUXANDRA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/202
ONOFREI SIMINA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/203
PĂDUROIU ILINCA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/204
PANAIT LIDIA ELENA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/205
PANCRAT MIHAELA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/206
PARASCHIV RADU – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/207
PÂRLEA ALEXANDRU – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/208
PĂUNESCU DIANA GIULIA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/209
PIPELEA ILINCA RUXANDRA - Liceul de Artă ,, Victor Brauner", PIATRA NEAMȚ
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/210
RADU VLADUŢ – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/211
RANCIU CĂTĂLINA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/212
REBUS BIANCA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/213
ROBU OANA – DENISA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/215
ROMAN MANUELA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/216
ROŞOGA  GEORGE DAN – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/217
RUSU IOANA – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/218
SARIDACHE ADRIAN – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/219
SCĂUNAŞU BIANCA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/220
SCURTU RAREŞ – Liceul de Artă „George Apostu”, BACĂU
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/221
ŞERBU ANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/222
SERGHEI IOANA – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/223
SOARE RUXANDRA – Liceul de Artă "Nicolae Tonitza", BUCUREȘTI
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/246
STAN CLAUDIU – Liceul de Artă “George Georgescu”, TULCEA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/225
STAN LIGIA ELENA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/226
STANCIU ANE MARY – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN 
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/247
STĂNICĂ MARIUS – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/248
TĂNASE HORIA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/250
TĂTARU REBECA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/251
TESCOVEANU ALEXANDRU – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/252
TRIFAN LIVIU – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/253
TUDOR MIHAELA – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, Drobeta Turnu Severin  
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/254
TUDORACHE ALINA – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/255
TUDORACHE ANDRADA – Colegiul Naţional de Arte “Regina Maria”, CONSTANŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/256
TUDOSE IOANA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/257
TUDOSE IONUŢ – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
_______________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/258
VANDICI MEDEEA – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/259
VASILATOS MIHAI – Liceul de Artă “Margareta Sterian”, BUZĂU
____________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/260
VIZIREANU MARIA MAGDALENA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA
___________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/261
VLAD CLAUDIU-CRISTIAN – Liceul de Artă „I. St. Paulian”, DROBETA TURNU SEVERIN
_________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/262
ZĂGREAN  DANUŢĂ – Liceul de Arte Plastice „Corneliu Baba”, BISTRIŢA
__________________________________________________________
http://www.thebluedanube.ro/webfm_send/263
ZAHARIA GEANINA MARIA – Liceul de Artă “Haricleea Darclee”, BRĂILA

_________________________________________________________________